Yetişkin Köpek Maması

Yetişkin köpek maması kullanırken dikkat edilecek hususlar

HeyLove Kedi ve Köpek Maması ile Tanışmak

Her zaman köpek sahiplerinin akıllarını kurcalayan bir soru işaretidir mama seçimi.

Köpek sahipleri hem ekonomik, uygun fiyatlı hem kaliteli, sağlıklı hem de doğru düzgün bir lezzete sahip mama seçmek isterler. Evcil hayvan beslenmesin de ve hayvanların günlük yaşantısında en fazla dikkat edilen konu budur. Diğer evcil dostlarımızda olduğu gibi köpekler içinde bu konu oldukça önemlidir. Bizler de bu konu hakkında yararlı olacağını düşündüğümüz bir yazı paylaşmak istedik.

Öncelikle kendi yaşantım hakkında örnek vermek istiyorum. Yavru olarak aldığım kedim ve 6 yaşında köpeğim için yavru kedi maması ve yetişkin köpek maması aldığımı belirtmek isterim. Kedimi sokaktan buldum köpeğimi ise barınaktan aldım. Köpeğim bana geldiğinde 6 yaşında kadardı ve onun için de yetişkin köpek maması aldım. Kendisi büyük ırklara ait bir melez olduğu için büyük ırk yetişkin köpek maması kullanmaya başladım.

Hem kedim için hem de köpeğim için HeyLove marka kedi ve köpek maması aldım. Bir çok arkadaşım bu mamayı kullandığı için onların mamalarından biraz kedim ve köpeğime denetmiştim, sorunsuzca ve iştahla mamalarını yemelerinin ardından kendim internete girip onlar için uygun mama seçmeye karar verdim. En çok zorlandığım konu köpek maması seçmek oldu çünkü çok fazla çeşit var. Hepsini tek tek okudum ve araştırmalarımın sonucunda HeyLove Premium Formula Yetişkin Köpek Maması  almaya karar verdim.

Bu mamayı köpeğime ilk denettiğimde de çok sevmişti ben evde alıp ona verdiğimde de severek yedi. Köpek maması seçerken en çok internetten faydalandım. Kullanıcı yorumlarını ve farklı kaynaklardan HeyLove marka köpek mamasını inceledikten sonra HeyLove Marka  köpek maması ve kedi maması kullanmaya karar verdim. Mama alırken sadece alacağınız ürünü değil mutlaka üretici firmayı da araştırın…

kopek_mamasi